Venus Legacy Nasıl Çalışır?

Multi Polar RF ve Manyetik Puls (MP)² Teknolojileri ile yeni VariPulse™ teknolojisini kombine tek cihazda sunmaktadır.

Multi-Polar RF, farklı derinlikteki cilt tabakalarında benzersiz klinik sonuçlar veren hızlı, ağrısız, sızısız ve homojen bir ısı oluşturur. Pulslu manyetik alanlar teknolojisi geleneksel tıpta yıllardır kullanılmaktadır.

Vari-Puls daha derine ulaşılmasını sağlayan ve lenf drenaj oluşturan, aynı zamanda, dolaşım sistemini uyaran ayarlanabilir pulslu vakum teknolojisidir.

Gerçek zamanda termal geri bildirim özelliği ile ekranda bilgilerinin bir grafik üzerinde görüntülenmesini sağlar. Bu özellik cihaz başlığının vücuda sürekli temasını destekler ve daha iyi sonuçların alınmasına yardımcı olur.

Patentli (MP)² teknolojisini kullanan Venus Legacy cilt üzerinde yatıştırıcı ve terapi uygulayıcı bir ısı matrisi üreten multi-polar (çok kutuplu) radyo frekansını ve manyetik titreşimli alanları kullanır. Multi-polar radyo frekansı ciltte, vücudun normal iyileşme tepkisini uyaran bir termal tepki yarattığı için cilt sıkılaşması, kırışıklık azalması ve selülit azalmasına yardımcı olmaktadır. Bu onarıcı tepkime cildin sıkılaşması, kırışıklıkların yumuşatılması ve selülitin azaltılması için cildin harekete geçmesine yardımcı olur.

Neden Venus Legacy?

Venus Legacy™, 4D™ teknolojisi kullanan FDA onaylı ilk ve tek cihaz olup, Multi-Polar Radyo Frekansı (RF), Pulslu Elektro Manyetik Alanlar (PEMF) ve VariPulse™ Teknolojisi (VP) ile gerçek zamanda termal geri bildirim sistemine sahiptir. Bu özellikler Venus Legacy™ cihazına güvenli ve ağrısız uygulama sağlamaktadır. Venus Legacy™ tedavileri birçok cilt tipinde güvenli, ağrısız tedaviye destek olurken orta ve uzun dönemde yüz, boyun ve vücutta iyi sonuçların alınmasına yardımcı olmaktadır.