YENİ NESİL OKSİJEN TERAPİSİ GeneO+

Yeni nesil cilt bakımı teknolojisi OxyGeneo, 3 temel bakımı aynı anda sunan ve bu özelliğiyle diğer yöntemlerden de ayrılan bir cilt bakımı ürünüdür. OxyGeneo cildin dış tabakasını ölü hücrelerden arındırırken benzersiz yeniden canlandırıcı formülüyle cildi besler ve cilde ihtiyacı olan oksijeni içten sağlar. Cilde oksijen sağladığı bilinen doğal kaplıcalardan ilham alarak ortaya çıkan OxyGeneo daha pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar.

OxyGeneo Nasıl Uygulanır?

Arındırma, besleme ve oksijen sağlama yoluyla cilde etki eden OxyGeneo; doğal kaplıcaların ciltte yarattığı etkiyi taklit ederek vücutta bakım yapılan bölgelere oksijen gönderen bir tepki oluşumunu tetikler. Aynı anda da cildi ölü hücrelerden arındırır. Uygulama sırasında ve sonrasında cildin temel gıda maddeleriyle beslenmesi için uygun ortamı yaratır. Özel Capsugen sayesinde zengin içerikli aktif bileşenleri olan jel cildin altına verilir. 

OxyGeneo’nun oluşturduğu sayısız çok küçük karbondioksit kabarcıkları cilt yüzeyinde nazikçe patlar. OxyGeneo aplikatörü, jeldeki karbondioksit kabarcıklarını gazdan arındırmak ve bu kabarcıklarla epidermisi beslemek üzere geliştirildi.

OxyGeneo tüm cilt tiplerine uygulanabilir olmasıyla da oldukça faydalı bir tedavi yöntemidir. OxyGeneo hastanın kısa sürede yaptırabileceği pratik uygulamalar halinde cilde uygulanır. Her bir seansta maksimum hijyenin sağlanması adına, tek kullanımlık materyeller kullanılır. OxyGeneo tek başına uygulanabileceği gibi, farklı estetik uygulamalarıyla birlikte de uygulanabilir.

OxyGeneo Oksijen Terapisi Cilde Nasıl Etki Eder?
  • En hassas ciltlerde bile tahrişe neden olmayan eksfolian etkiye sahiptir.
  • Cilt ölü hücrelerden arınırken, hücrelere daha çok oksijen ve anti-aging etkili madde taşınmasını sağlar.
  • İşlem sırasında cilde sürülen jel, uzun vadede etkili anti-aging fayda sağlar.
  • Cilt daha ilk tedaviden sonra bile gözle görünür biçimde daha canlı, daha tazedir
  • İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümü hafifler.
  • Tedavi öncesi solgun, donuk bir görünüme sahip olan cilt, tedavi sonrasında daha taze, daha canlı görünür.
  • Bu yeni nesil oksijen tedavisinin olumlu etkilerinden biri de cildin nem seviyesindeki artıştır. Daha nemli bir cilt hem daha genç görünür hem de yaşlanma belirtilerine karşı daha dirençlidir.
  • İşlem son derece konforludur. Tedavi sonrası gündelik hayatınıza hemen geri dönebilirsiniz.