EMFACE, daha az kırışıklık ve daha fazla lifting için çığır açan bir yöntemdir.

Yüz yaşlanması, yıllar geçtikçe yüzün her anatomik katmanının değiştiği, karmaşık, 3 boyutlu bir süreçtir.

EMFACE, senkronize radyofrekans teknolojisi ile dermisi ısıtarak, kolajen ve elastin liflerinin seviyelerini artırarak cildi yeniden şekillendirir ve pürüzsüzleştirir. HIFES Teknolojisi ile ise kasları selektif kasarak, kas yapısının yoğunluğunu ve kalitesini artırarak yüz dokularının desteğini arttırır ve yeniler.

Bu iki teknolojinin eş zamanlı kullanılması, yani kasların tonusunda artış ile beraber cildin yeniden şekillenmesinin kombine etkisi, kırışıklıklarda azalma ve genel yüz liftingi sağlar.

Neden EMFACE

EMFACE sadece 20 dakikada yüz cildi ve kaslarını tedavi eden, el değmeden işlem yapılabilen ilk ve tek çözümdür.

EMFACE için Uygun Aday mıyım?

Herkes daha az kırışıklık ve daha fazla liftingden faydalanabilir. İşlemi yapan merkeze tedavinin sizin için uygun olup olmadığını sorabilirsiniz.

İyileşme Süresi Gerekiyor mu?

EMFACE, işlemden sonra iyileşme süresi veya yatış gerektirmeyen non-invaziv bir prosedürdür.

Sonuçları Ne Kadar Hızlı Göreceğim?

İşlemlerin hemen ardından somut sonuçları hissetmeye başlarsınız. Olumlu sonuçlar genellikle son seanstan sonra 4 ila 6 hafta içinde görülür ve işlemden sonraki birkaç hafta boyunca iyileşmeye devam eder.

EMFACE Prosedürü, Daha Önce Enjeksiyon İle Başka Bir Tedavi Gördüysem Uygulanabilir mi?

Yüzünüze daha önce enjeksiyonla bir işlem yapılmış olması, EMFACE uygulamasına engel değildir. Sizin için doğru tedavi planını belirlemek için uygulamanın yapılacağı merkeze danışabilirsiniz.

Nasıl Bir His?

EMFACE prosedürü, tedavi edilen bölgeye ısınma hissi veren bir kas masajı gibi hissettirir. Uygulama süresince uzanıp keyfinize bakabilirsiniz.