EXION Vücut Tedavisi Nedir?

EXION vücut tedavileri, yüz tedavileri ile aynı enerji kombinasyonunu kullanır ancak daha büyük bir aplikatör ile gelir. Bu da vücudun zorlu bölgelerini hedef alıp şekillendirmeyi mümkün kılar. Sütyen sarkması, kalçanın altındaki muz şeklindeki fazlalıklar ve dizlerdeki inatçı yağ ceplerine veda edin. EXION vücut aplikatörü, daha kontürlü ve iyileştirilmiş bir vücut görünümüne ulaşmanın anahtarıdır.

EXION RF Nedir?

EXION RF, bir mikroiğneleme uygulamasıdır.
Altın iğne cihazlarıyla başlayan mikro iğneleme tedavileri EXION RF ile son halini aldı diyebiliriz.
Son teknoloji mikroiğneleme tedavisi olan EXION RF, yapay zeka destekli bir cilt yenileme uygulamasıdır. Single-pass özelliği sayesinde 8 mm derinliğe iğnesiz etki edebilen EXION RF, hem ince kırışıklıklarını geride bırakıp güzel yaş almak hem de cilt kalitesini artırmak isteyenler için son teknolojidir.
EXION RF işleminde önce cilt yüzeyine anestetik kremler sürülür. Ardından özel mikro iğneli başlıkla cilt yüzeyinde mikro kanallar açılır ve cildin kendini onarması sağlanır.
EXION RF’in fraksiyonel radyofrekans uygulamaları arasında son teknoloji olduğunu söyleyebiliriz.

EXION Body Nedir?

EXION Body, hem cilt kalitesini artıran hem de bölgesel yağlara etki ederek orantılı vücut hatları elde etmemizi sağlayan en yeni, son teknoloji bir ameliyatsız vücut şekillendirme uygulamasıdır.

Birçok farklı tedaviyi bünyesinde barındıran EXION tedavi platformunun içinde yer alan EXION BODY, vücut bölgesine özel uygulama başlığı sayesinde cilt kalitesini artırıp cildi sıkılaştırırken yağ hücrelerini de deforme ederek yağların doğal yollarla vücuttan atılmasını sağlar.

Özel vücut başlığı sayesinde EXION BODY uygulaması, vücutta 20’den fazla bölgeye rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Karın bölgesi, kollar, iç bacak, uyluk bölgesi, basenler, sırt, dekolte bölgesi, sutyen bandı, love handle olarak da bilinen bel bölgesi ve yanlar, en sık tercih edilen bölgelerdir.