Cellulaze Nedir?

Selülit tedavisinde, en son ve en etkili yöntem Cellulaze denen özel selülit lazeridir. Cellulaze, tek seansta, özel bir dalga boyu ile sellülitli alanda hem fibröz bantları serbestleştirir, hem fıtıklaşmış yağ dokularını eritir ve hem de cildi sıkılaştırarak etki eden ayrıca portakal kabuğu ve ciltteki gamzeleri yok eden, minimal invaziv bir yöntemdir.

Cellulaze Lazeri Nasıl Uygulanır?

Cellulaze lazerinin kullanımında; hastanın uyutulmasına gerek kalmadan, sadece sellülitli alan uyuşturularak, çok küçük bir kesi ile cilt altına girilir ve özel bir dalga boyuna sahip lazer ile selülite neden olan tüm etkenler tedavi edilir. Cellulaze’ı farklı kılan bir diğer özellik de; özel dizaynı sayesinde, lazer ışınını istenen alanlara verebilmesidir.

Klinik Araştırmalar

Klinik çalışmalar kanıtlamıştır ki:

Tek bir Cellulaze uygulaması, selülit görünümünde bir yıl boyunca giderek artan bir iyileşme ve cilt elastikiyetinde başlangıç oranına göre ortalama %29 artış sağlar.

Uygulamayı takip eden bir yıl içerisinde hasta memnuniyetinin çok yüksek olduğu ve yan etkilerin minimal düzeyde olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır.

% 92.5 ‘lik hasta memnuniyet oranı gösterilmiştir.