Yağ Yakarken Kas Yapan Teknoloji Emsculpt İle Tanışın

Emsculpt teknolojisi spor yapmadan daha biçimli bir vücut elde etme fırsatını sunuyor.  Emsculpt teknolojisi size spor yapmadan kas yapma, karın kası yapma, popo dikleştirmekalça sıkılaştırma kısacası tüm vücudunuzu biçimlendirme fırsatı vadediyor. Daha formda bacak ve kollara sahip olmak, istediğiniz görünüme kolayca kavuşmak için gelin bu teknolojiyi yakından inceleyelim. 

Kaslarınızın güçlü olmasıyla orantılı olarak vücudunuz daha sıkı, formda ve çekici görünür. Kilo almadığınız halde kilolu görünüyorsanız bu durum, kas kaybı yaşamanızdan kaynaklanabilir. Ayrıca, kaslarınızın formda olması düz ve çekici görünümün yanında kusursuz bir siluete kavuşmanızı sağlar. Yaş ilerledikçe formunu kaybeden ve aşağı doğru düşen kalçalar, yerçekimine karşı direnemeyecek kadar zayıf poponuz olduğunu gösteriyor. Peki, kasları güçlendirmenin ve postürünüzü forma sokmanın tek yolu düzenli egzersiz yapmak mı? Sporsuz vücut şekillendirme imkansız mı? Spor salonlarında saatlerinizi harcamadan forma kavuşmanızı sağlayacak ezber bozan teknoloji Emsculpt teknolojisi ile bugüne kadar bildiklerinizi unutarak tüm sorularınıza yanıt bulabilir ve yağ yakarken kas yapmanın keyfini sürebilirsiniz. Sporsuz kas yapma konusunda bir ilk olan Emsuclpt, bölgesel fazlalıklarınızdan da kurtulmanızı sağlar.

Emsculpt Teknolojisi Nasıl Uygulanır?

Klinik çalışmalarıyla kanıtlanmış olan Emsculpt teknolojisi, yüksek yoğunluklu olan elektromanyetik enerjiyle etki eder. Güçlü olan bu enerji sayesinde uygulama yapılan bölgede kaslar kasılır. Uygulama sporda elde edemeyeceğiniz sonucu sunarak, yarım saat içerisinde kasların yaklaşık 20 bin kere kasılmasını sağlar. Kasların çalışmasını ve kas liflerinin yoğunluğunu artırırken tedavi uygulanan bölgede yağ yakma işlemini de hızlandırır. Yağ hücrelerinin parçalanması ve kasların kasılarak forma girmesi ile muhteşem sonuçlar elde edilir.

Emsculpt ile Gergin Karın Kaslarına Kavuşun

Karın sarkmasını diyet ve egzersiz programlarına rağmen engelleyemezsiniz. Özellikle hamilelik ve hızlı kilo alıp verme sonrası forma girmeyen karın kaslarını Emsculpt teknolojisi ile hem güçlendiririr hem de kas yoğunluğunu artırır. Bu sayede sizi daha atletik ve düz bir karın bölgesine kavuşturur. Yapılan çalışmalar sonrası Emsculpt’ın hamilelik sırasında oluşan baskı yüzünden ayrılan karın kasları birleştirmede %10 oranında etkili olduğu görülmüştür. Emsculpt, karın kaslarını güçlendirmesi, belirgin hale getirmesi sadece egzersiz programlarıyla elde edilmesi imkansız ya da son derece zor olan etkiyi kısa bir sürede elde etmenizi sağlar.

Emsculpt ile Düşük Kalçalara Veda Edin

Özellikle yuvarlak formunu kaybeden kalçalarından ve popo düşüklüğünden rahatsız olan hastalar için Emsculpt teknolojisi mükemmel faydalar sağlar. Bu tedavi yönteminin sağladığı etki klinik ortamında test edilerek onaylanmıştır. Emsculpt popo düşüklüğü ve kalça şekillendirmede etkisi kanıtlanan ilk ve tek ameliyatsız popo kaldırma çözümdür. Emsculpt teknolojisi tedavisi her ne kadar karın, popo ve kalçaları şekillendirmek için tasarlanmışsa da kol ve bacak bölgelerinde de kullanılıyor. Bu bölgelerdeki etkileriyle de göz dolduran teknoloji ameliyatsız olmasından dolayı tercih edilen tedavi yöntemi oluyor.

Emsculpt Teknolojisi İle Kollardaki Sarkmalara Savaş Açın

Emsculpt yaş ilerledikçe gevşeyen, sıkılığı yok olan kolları eski sıkı formuna kavuşturmakta etkili olan bir tedavi yöntemidir. Sıcak havalarda kısa kollu giysiler giymekten çekinen ve kollarını saklamak için sürekli uzun kollu kıyafetler tercih eden kişiler için Emsculpt tedavisi kurtarıcı oluyor. Biçimli kollara sahip olmanız için etkin bir şekilde kaslarınızı çalıştıran bu tedavi yönteminden kollarının görünümünden rahatsız olan herkes yararlanabilir.

Biçimli Bacaklara “Merhaba” Deyin!

Bacaklar vücutta zor forma giren bölgelerinden biri olarak düzenli egzersiz yapılsa da özellikle iç bacaklarda oluşan sarkma ve gevşemeler görülür. Emsculpt teknolojisi bu bölgelerde dahi başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlar. Bu teknoloji, yalnızca iç bacaklarda değil alt bacak (baldır) bölgesinde de etkilidir.

Vücudunuzda rahatsız olduğunuz bölgelerdeki kasların daha sıkı görünerek forma girmesini sağlayan Emsculpt teknolojisi, vücudunuzla barışmanızı, kıyafet seçimlerinde özgür olmanızı ve kendinizi daha çekici hissetmenizi sağlar. Siz de Emsculpt teknolojisi ile tanışın; ameliyatsız, kesisiz, ağrısız ve egzersizsiz forma kavuşmanın keyfini sürün! Bu noktada güvenilir bir hekim olan Op. Dr. Alpaslan Topçu ile irtibata geçebilir, Emsculpt uygulaması fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.