Daha Parlak ve Canlı Bir Cilt İçin

DAHA PARLAK VE CANLI BİR CİLT İÇİN YAPILAN KÜÇÜK DOKUNUŞLAR

Daha Genç Bir Cilt İçin Estetik Uygulamalar

Günümüzde medikal ve teknolojik cihaz endistürisinin gelişmesi ile ciltaltı dokulardaki eksiklikleri rahatlıkla yerine koyabilmekte ve hastalarımızda cilt gençleştirme uygulamalarını kolaylıkla uygulayabilmekteyiz.

Botulinium Toksin A, Hazır Hyaluronik Asit dolgular gibi medikal ürünler ile derin kırışıklarda azalma, volüm kaybı olan bölgelerde yeniden volüm sağlama ile hastalarımızda doğallığı bozmadan daha genç ve dinlenmiş görüntü sağlayabiliyoruz.

Odaklı Ultrason, Radyofrekans ve Lazer teknolojileri ile ciltaltı ve cilt dokusunda kontrollü ısı hasarı ile kollajen sentezini arttırarak yüz ovalinde belirginleşme ve yüzde lifting ile hastalarımıza daha genç ve dolgun bir cilt sunabiliyoruz.

Son yıllarda sağlıklı ve daha genç bir görünümün kaliteli ve parlak bir ciltten başladığı algısı ve isteği hastalarımızda hızla yayılmakta ve dolgu uygulamaları araştırmalarını arttırmaktadır. Daha genç ve daha güzel bir görünüm sağlıklı ve parlak bir ciltten başlar.

Cilt kalitesini arttırıcı uygulamalar arasında mezoterapi, prp, lazer, radyofrekans gibi uygulamaları sayabiliriz. Bazen bu uygulamaları kombine olarak kullanmak daha etkili sonuçlar verebilir.

Yüz Dolgusunda Yeni Trend: Volite Dolgu Nedir

Cilt kalitesini arttırıcı ürünler arasında en yenisi ve tek seansta yaklaşık 9 ay etkili olması ile en uzunu sayabileceğimiz ürün VOLİTE dır. Volite, dolgularda kullandığımız hyaluronik asit içerir, vycross denilen özel bir teknoloji ile hyalironik asit daha uzun ömürlü ve daha yumuşak bir hale getirilmektedir. Volite, cildin derin tabakasına enjekte edilerek, hyaluronik asidin su tutucu özelliğinden faydalanarak cildi nemlendirir ve elastikiyetini arttırır. En yeni uygulanan dolgu uygulamaları arasında yer alan Volite nem dolgusu ile yaklaşık 9 ay boyunca ciltte olumlu etki görülebilir.
Uygulama alanları yüz, boyun, dekolte ve el bölgesidir. Özellikle boyun, el ve dekolte bölgeleri tedavi zor ve tedavi seçenekleri az olan bölgelerdir. Volite boyun, dekolte ve el bölgelerinde cilt kalitesini arttırmak için en iyi seçenekler arasındadır. Uygulamadan kısa bir sure sonra cilt kalitesinde artma hasta tarafından farkedilmektedir. Uygulama sonrası, tedavi alanlarında kısa sureli morarma ve şişme görülebilir.