Medyada Biz

medyada-biz-yenilenme-zamani

Yenilenme Zamanı

Aynadaki yansımasından memnun olan kişiler güne daha iyi başlıyor. Bu bilinen bir gerçek. Peki küçük dokunuşlarla çok daha bakımlı, yaşınızın iyisi olabileceğinizi söylesek. Yeni dönemleri ve başlangıçları seviyorsanız işte tam zamanı. Kendiniz için bir şeyler yapmak istiyorsanız, Op. Dr. Alpaslan Topçu’nun Levent’e taşıdığı yeni kliniğinde birbirinden farklı uygulamaları keşfetmeye hazırlanın… 

Kadın olmak demek, bakımlı olmak demek. Yeri gelince işte, evde, sosyal hayatın içinde yoğun bir koşturmanın içinde olmak demek. Ama tüm bunlar, kadınların bakımlı olmasını da engellemiyor. Cerrahi ve cerrahi olmayan uygulamalarda son teknolojiyi ve yöntemleri kullanarak hastalarını mutlu etmeyi amaçlayan Op. Dr. Alpaslan Topçu Levent’e taşıdığı yeni kliniğiyle çalışmalarına devam ediyor.

Sıradan uygulamalarla yetinmeyenler için…

Op. Dr. Alpaslan Topçu’nun yeni adresinde de lazer liposuction, karın germe, yüz ve boyun germe, göz kapağı, kulak, burun estetiği ya da saç ekimi gibi uygulamaların yanı sıra göğüs büyütme- küçültme, popo estetiği, üst kol estetiği, bacak estetiği gibi cerrahi uygulamalar yaptırabiliyorsunuz. Merkezde cerrahi olmayan uygulamaları tercih edenler için de farklı seçenekler var. Botoks ve dolgu uygulamaları, ultherapy, thermilift, Scarlet S, hydrafacial, radyofrekans ve vakum yardımlı bölgesel zayıflama ilk akla gelenlerin ve en çok tercih edilenlerin başında geliyor.

Tekno Lipo trendi…

Son dönemlerde trend olan ve fazlalıklarından kurtulmak isteyenlerin favori uygulamasıysa; “Tekno Lipo”. Klasik liposuction uygulamaları sonrasında yağ alınan dokuda çökme, çukurluklar ve deride sarkmalar görülebiliyorken, yeni nesil teknolojilerin kullanıldığı ‘tekno lipo’ yan etkileri azaltırken yağların daha yoğun bir şekilde parçalanmasına ve aynı zamanda vücudun sıkılaşmasına yardımcı oluyor. Op. Dr. Alpaslan Topçu bu yöntemin çok tercih edilmesini bakın nasıl anlatıyor:

“Liposuction sonrası en çok korkulan yan etki olan ciltte dalgalanma ve çökmeler en aza indi, ilerleyen zamanda cildin kalitesinde artma ispatlandı. Yöntem özellikle yağlanmanın sık görüldüğü kalça, bel, baldır, bacak, kol ve yüz, selülit ve lokal yağlanmaların olduğu her bölgede yapılabiliyor. İnce kanüllerin özel dönme hareketleriyle yağları parçaladığı ‘Infrasonik liposuction’ sayesinde dokular daha az hasar görüyor. Bu sayede ameliyat sonrası şişlik, kanama ve ağrılar azalır. Hastalar, sosyal hayatına çok daha kısa sürede dönüyor” diyen Topçu sözlerine şöyle devam ediyor: “Lazer Yardımlı Liposuction ile ‘Infrasonik Liposuction’ın birlikte kullanılması ise daha fazla miktarda yağ alınmasına, daha az travma oluşmasına ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Böylece hem cildin sıkılaşması sağlanırken hem de ameliyat sonrası görülebilen morluk, şişlik ve ağrılar azalır. Bu uygulamayla korse kullanım süresi 2 haftaya kadar düşmüştür.”

Siz de yenilenmeye, yeniliklere açıksanız deneyin, pişman olmazsınız.